Do odsłuchania kilka kawałków z naszej debiutanckiej płyty "Płyny" oraz z drugiego albumu "Rzeszów-St.Tropez". Ściągnij sobie, posłuchaj, daj też posłuchać znajomym i szerz dobre nowiny o zespole Płyny.
Pamiętaj jednakże, że nagranie tych utworów kosztowało nas wiele pracy i pieniędzy (wiele godzin prób, długie wieczory spędzone w studiu nagraniowym, kasa na wynajęcie studia z realizatorem itd.), tak więc jeśli nasza muzyka Ci się podoba to kup też nasze płyty - dzięki temu być może uda nam się stworzyć i nagrać kolejną.

Można je dostać w Empikach, sklepach internetowych oraz na naszych koncertach. Klikając w okładki możez przejść bezpośrednio do sklepu Merlin.plWarszawska Plaża
LimassolRower Kosmos
Uniwersam Grochów
Indie
Etui
A tutaj w czterech plikach - specjalny REPORTAŻ o zespole Płyny, który na potrzeby radia Tok FM latem 2006 roku stworzyła Patrycja Wanat. Dziękujemy Ci Patrycja!
Posłuchaj co mieliśmy do powiedzenia w czasach kiedy dopiero powstawała nasza debiutancka płyta!

część pierwsza - jak powstawała płyta
część druga - jak powstawały Płyny
część trzecia - Igora i Szymona refleksje o życiu
część czwarta - co będzie dalej?


Tutaj natomiast przyrządzona przez Zosię Dąbrowską w marcu 2007 audycja o Płynach stworzona dla radia KAMPUS. Zespół w przededniu wydania płyty i u progu wielkiej kariery;-) Ściągnij sobie!

Szymon, Igor, Maciek i Olgierd opowiadają kim są i po co
czego słuchamy - Floydzi, Bee Gees i Zappa!
a kim jest WUJek?
czy jest w tym drugie i trzecie dno?No i na zupełny deser - wideo z naszego koncertu, który zagraliśmy 30 stycznia w klubie Mono - specjalna mieszanka starych i nowych kawałków co do tańca porwą cię. Klikaj w strzałkę!